سفارش تبلیغ
صبا

hamechi hast

صفحه خانگی پارسی یار درباره

موبایل مجانی می خواهید بیا تو ضرر نداره

    نظر


  سلام یک ماه پیش به من ایملیی اومد که باور نکردم چی بود؟ موبایل رایگان: همینطور هست من هم باور نکردم فکر کردم که مثل همه تبلیغات الکی و دروغ. شما هم عضو بشین مدت اومدن گوشی حدود 3 هفته هست گوشی که من انتخاب کرده بودم سامسونگ Galaxy s II بود. دروغ نیست واقعیت داره عضویتش هم رایگانه (به نظر من که هیچ ضرری نداره چرا این شرکت هدایای مجانی می دهد ؟ این شرکت در واقع یک شرکت تبلیغاتی است که توسط شرکت های بزرگی همچون اپل، نوکیا، سونی اریکسون، سامسونگ و ... پشتیبانی می شود.و در واقع برای آنها تبلیغ میکند که خرج این گونه تبلیغات بسیار کمتر از تبلیغات در تلویزیون هاست. شما فقط با زیر مجموعه گیری می توانید گوشی موبایل،کنسولهای بازی، mp3 player و ... دریافت کنید. مثلا k800 :برای گرفتن این گوشی نیاز به 13 زیر مجموعه دارین یعنی شما 13 تا دوست ندارین? اگر Galaxy s II بخوای 38 نفر باید زیر مجموعه جمع کنی. اگر iphone 4بخوای باید 42 نفر زیر مجموعه جمع کنی. هر گوشی که بخوای یه تعداد خاصی باید زیرمجموعه جمع کنی که بالاترینش 45 نفره . به نظر من که آشنا و دوستان شما بیش از 45 نفر هم هستند. تازه آنها هم یک گوشی رایگان میگیرند. موبایل مجانی مراحل کار: ابتدا باید با استفاده از لینک زیر وارد سایت بشید :  

 

برای اینکه به شما ادرس سایت را بدهیم   باید یک پیام خصوصی بدهید درصورت تایید به شما چگونگی استفاده از سایت اعلام میگردد

 


چگونه وبلاگی مفید و پر بازدید کننده داشته باشیم...

 

 

داشتن یک وبلاگ موفق و پر بازدیدکننده

 

 

 www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com داشتن یک وبلاگ موفق و پر بازدیدکننده


 


www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com آیا تا کنون درمورد وبلاگ خود از دید یک بیننده قضاوت کرده اید ؟


www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com چه چیزی باعث میشه که بازدید کنندگان شما بعد از رفتن از وبلاگتون دوباره اسم این وبلاگ رو به یاد بیارن و به وبلاگ شما سر بزنند ؟


www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com چه چیز هایی باعث میشه تا برن و پشت سرشون رو هم نگاه نکنن ؟


 


www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com موارد زیر اشکالاتی هستند که در اغلب وبلاگ‌های فارسی دیده می‌شوند. رفع این اشکالات صرفا به عنوان پیشنهاد از سوی نگارنده مطرح می‌شود و برحسب تجربه موفقیت آمیز بوده اند .www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com 1- استفاده از موسیقی: اگر شما چند وبلاگ را باز کنید و هر کدام ساز خود را برایتان بنوازند ! آنوقت می فهمید چرا نباید در وبلاگتان از موسیقی استفاده کنید .

www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com 2- بکار بردن پیغامهای VB و Java : این پیام ها مانند پیام خوش آمدگویی و پیام خداحافظی و مانند آن فقط وقت بیننده را تلف میکند و باعث میشود وبلاگ شما را در ذهنش مانند ایمیل های مزاحم (spam) نام گذاری کند !

www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com 3- استفاده زیاد از تصویر: لود شدن تصاویر با سرعت پایین اینترنت موجود ، باعث جلوگیری از لود شدن مطالب صفحات میشود و بیننده را معطل میکند . بخصوص اگر کل صفحه وبلاگ شما از یک جدول بزرگ تشکیل شده باشد . بهمین دلیل پیشنهاد ما استفاده از حداقل تصویر در وبلاگ است .

www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com 4- تنظیم نبودن تعداد پستهای وبلاگ: بینندگان وبلاگ شما معمولا بصورت ماهیانه به وبلاگ هایی که مورد علاقه شان است سر میزنند و دیدن مطالب تکراری ماه های قبل در صفحه اول وبلاگ ،جز پایین آمدن سرعت و خسته کردن بیننده چیزی در پی نخواهد داشت . سعی کنید حداکثر 7 پست آخر خود را در صفحه اول نمایش دهید تا علاوه بر سرعت بالا ، مطالب تازه ای را به بیننده نمایش دهید .

www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com 5 - در دسترس نبودن آرشیو: تا جای ممکن مطالب نوشته شده قبلی خود را از آرشیو پاک نکنید . زیرا خوانندگان وبلاگ شما گاهی دوست دارند نگاهی به مطالب قبلی تان بیندازند .همچنین اگر لینک آرشیوتان در صفحه اول نباشد ، در اصل بیننده را از دیدن مطالب قبلی تان محروم کرده اید و وبلاگ خود را بی گذشته !

www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com 6- نبودن آدرس ایمیل نویسنده وبلاگ: برای اینکه یک بیننده بتواند بصورت محرمانه و مستقیم با شما ارتباط برقرار کند مطمئنا بخش نظرات محل خوبی برای نوشتن مطالبش نخواهد بود . پس ایمیل خود را در صفحه اول وبلاگتان در دسترس قرار دهید تا بینندگان وبلاگتان بتوانند با شما رابطه نزدیک تری بر قرار کنند.


 


www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com و حال بد نیست بدانیم چه چیز هایی را باید در وبلاگ خود بکار ببرید ؟


 


www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com 1- در صورتی که مطالب شما مورد علاقه خواننده باشد ، بد نیست که لینک وبلاگ هایی را که با شما هم موضوعند در وبلاگتان قرار دهید تا بیننده بتواند مراجع بیشتری در مورد مطلب مورد علاقه اش پیدا کند.

www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com 2- قرار دادن یک شناسنامه کوچک و مختصر از خودتان و علاقه مندی هایتان میتواند خواننده را با ذهنیات شما بیشتر آشنا کند و این خود تاییدی بر مطالب وبلاگ شماست .

www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com 3- انتخاب قالب مناسب ، سبک و خوش رنگ . هرگز رنگ سیاه را بعنوان پس زمینه متن خود انتخاب نکنید . زیرا خواندن متون در رنگ سیاه چشم ها را خسته میکند . و از لحاظ روان شناسی نیز تاثیر نامطلوبی در ذهن خواننده میگذارد .

www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com 4- انتخاب فونت مناسب برای مطالب بسیار مهم است . استفاده از فونت های خیلی بزرگ باعث میشود که بیننده مطالب وبلاگ شما را جدی نگیرد و همچنین قالب وبلاگ شما نیز ممکن است در اثر سایز فونت بهم بریزد .

www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com 5 - سعی کنید مطالب خود را در کوتاه ترین جملات بیان کنید . چون پست های طولانی در وبلاگ ها طرفدار چندانی ندارند و فقط بیننده را از دیدن وبلاگ شما فراری میکند.

www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com 6- در صورتی که وبلاگ نویسی هستید که در مورد موضوعات تخصصی مطلب می نویسید حتما عنوان مناسبی را برای مقالات خود انتخاب کنید تا بیننده در صورتی که به آن موضوع علاقه دارد ، آن مطلب نظرش را جلب کند .www.t a r a n e h h a g r o u p s.blogfa.com رعایت کردن مطالب مذکور باعث میشود تا وبلاگ استاندارد و بازدیدکنندگانی همیشگی داشته باشید

 

لطفا نظر دهید اگه پیشنهاد بدید خوشحال میشو و اگر انتقاد کنید باز هم خوشحال میشمقبل از ازدواج بعد از ازدواج

دانشمندان دریافتند هرکس رکه ازدواج میکنه ادم میشه مطلبو بخوانید

قبل از ازدواج -بعد از ازدواج

قبل از ازدواج -بعد از ازدواج، با ادب شدن، متواضع شدن، صله رحم
 

قبل از ازدواج : خوابیدن تا لنگ ظهر
بعد از ازدواج : بیدار شدن زودتر از خورشید
نتیجه اخلاقی : سحر خیز شدن

قبل از ازدواج : رفتن به سفر بی اجازه
بعد از ازدواج : رفتن به حیاط با اجازه
نتیجه اخلاقی : با ادب شدن

قبل از ازدواج : خوردن بهترین غذاها بی منت
بعد از ازدواج : خوردن غذا های سوخته با منت
نتیجه اخلاقی : متواضع شدن

قبل از ازدواج : استراحت مطلق بی جر و بحث
بعد از ازدواج : کار کردن در شرایط سخت
نتیجه اخلاقی : ورزیده شدن

قبل از ازدواج : رفتن به اماکن تفریحی
بعد از ازدواج : سر زدن به فامیل خانوم
نتیجه اخلاقی : صله رحم

قبل از ازدواج : آموزش گیتار و سنتور و غیره
بعد از ازدواج : آموزش بچه داری و شستن ظرف
نتیجه اخلاقی : آموزش های کاربردی و مفید

قبل از ازدواج : گرفتن پول تو جیبی از بابا
بعد از ازدواج : دادن کل حقوق به خانوم
نتیجه اخلاقی : با سخاوت شدن

قبل از ازدواج : ایستادن در صف سینما و استخر
بعد از ازدواج : ایستادن در صف شیر و   نان
نتیجه اخلاقی : آموزش ایستادگی

قبل از ازدواج : رفتن به سفرهای هفتگی
بعد از ازدواج : در حسرت رفتن به پارک سر کوچه
نتیجه اخلاقی : امنیت کامل.


بازی که کودک و بزرگ سرش نمیشه

بازی Miminost Baby’s Adventure یک بازی بسیار جالب و سرگرم کننده در زمینه ی کودکانه می باشد ولی برای افرادی که در سنین بیشتر هستند هم لذت بخش است . در بازی  Miminost Baby’s Adventure شما نقش یک کودک را ایفا کرده و باید به او کمک کنید تا از موانع مختلف و سخت عبور کرده و به مقصد نهایی برسد. به عنوان مثال در یک مرحله  باید با ترفندی خواص چراغ راهنمایی که سبز است را قرمز کنید تا کودک بتواند از خیابان عبور کند ، در مرحله ای دیگر باید راه خروج از اتاق را پیدا کنید و …
بسیاری راز و رمز و معما در این بازی نهفته شده است که شما می توانید با دریافت این بازی از سایت ” بازی های رایگان ” آن را حل کرده و لذت ببرید.

برخی از ویژگی های تحسین برانگیز بازی Miminost Baby’s Adventure :

- داستان بسیار جالب و جذاب بازی
- شامل 16 مرحله متنوع
- گرافیک بسیار عالی نسبت به حجم کمش
- معما های پیچیده و بسیار لذت بخش در طی داستان بازی
- و … .

 

حجم فایل : 32.23 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت ( تمام قسمت ها { 1 , 2 , 3 } )

پسورد فایل : www.freegames.ir


بازی های موبایل با لینک مستقیم بدو بدو حراجی مفتیه

بازی زیبا و جذاب نارنیا The Chronicles of Narnia – نوکیا ورژن 3 و 5فیلم نارنیا یکی از شاهکار هایی است که تابحال در سبک فیلم سازی خیالی ساخته شده که بر اساس آن چندین بازی نیز ساخته شده است. این بار از سایت بازی های رایگان نسخه کم حجم و جذاب این بازی را که The Chronicles of Narnia نام دارد در سایز های 176×208, 24×320, 320×240, 352×416, 360×640 و برای گوشی های نوکیا ورژن 3 و 5 که اکثر گوشی های نوکیا را در بر می گیرد آماده دانلود کرده ایم. هم چنین این بازی ساخت شرکت معروف گیم لافت ( Game Loft ) می باشد.

برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 نویسنده :   موضوع : آرشیو بازی موبایل, بازی جاوا, بازی سیمبیان, بازی نوکیا
  تعداد بازدید : 0 - 2 نظر  - دوشنبه ,7 فروردین , 1391

دانلود بازی زیبا و جذاب شرک 4 Shrek Forever After – جاوامجموعه انیمیشن ها و بازی های شرک ( Shrek ) یکی از محبوب ترین و کاربر پسند ترین هایی است که از چند سال اخیر چند نسخه ای ساخته شده است. تا کنون تمام نسخه های این بازی برای انواع سیستم عامل ها و PC ساخته شده است که این بار از سایت بازی های رایگان نسخه چهارم این بازی بسیار زیبا که Shrek Forever After را که مختص سیستم عامل جاوا است با شما کاربران عزیز به اشتراک گذاشته ایم. این بازی بر روی اکثر گوشی ها قابل اجراست و در سایز های 128×160 , 176×208 , 176×220 , 240×320 , 320×240 , 360×640 آماده شده است. امید است با دریافت این بازی لذت ببرید.

برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 نویسنده :   موضوع : آرشیو بازی موبایل, بازی جاوا, بازی سونی اریکسون, بازی نوکیا
  تعداد بازدید : 0 - 9 نظر  - پنجشنبه ,3 فروردین , 1391

بازی بسیار محبوب پرندگان عصبانی Angry Birds Seasons – سیمبیان S60V5همان طور که می دانید امروزه بازی پرندگان عصبانی یا همان Angry Birds یکی از مشهور ترین و پر طرفدار ترین بازی هایی است که در بسیاری از فروشگاه ها و سایت ها در حال عرضه شدن است و همه روزه نسخه های جدیدی از آن ساخته می شود. سری Seasons نیز بعد از تولید ورژن اصلی عرضه شد که جذابیت این بازی را دوچندان کرد. خود را برای مقابله و نابودی خوک های زرنگ و خبیس آماده کنید ! هم اکنوم می توانید نسخه از بازی Angry Birds Seasons را که برای گوشی های نوکیا ( سیمبیان سری 60 ورژن 5 ) اختصاص دارد , دانلود کرده و از آن نهایت لذت را ببرید.

برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 نویسنده :   موضوع : آرشیو بازی موبایل, بازی جاوا, بازی سیمبیان, بازی نوکیا
  تعداد بازدید : 0 - 9 نظر  - سه شنبه ,23 اسفند , 1390

بازی فوق العاده محبوب و مهیج Need For Speed Most Wanted – جاوابه جرات می توان گفت سری بازی های Need For Speed یا همان NFS یکی از مهیج ترین و برترین بازی هایی است که در سبک اتومبیل رانی هر سال یک نسخه عرضه می شود. این بار از سایت بازی های رایگان نسخه نسبتا قدیمی و پر طرفدار این بازی را که Need For Speed Most Wanted نام دارد , به صورت رایگان برای شما عزیزان آماده کرده ایم. این بازی در سایز های 128×160 , 176×208 , 240×320 و 176×220 بوده و قابل اجرا بر روی اکثر گوشی ها می باشد. امید است با دریافت این بازی لذت ببرید.

برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 نویسنده :   موضوع : آرشیو بازی موبایل, بازی جاوا, بازی سونی اریکسون, بازی نوکیا
  تعداد بازدید : 0 - 2 نظر  - چهارشنبه ,17 اسفند , 1390

بازی فوق العاده جذاب و سرگرم کننده Rayman 3 Hoodlum Havoc – جاوامجموعه بازی های Rayman یکی از جذاب ترین و خلاقانه ترین بازی هایی است که تا کنون در سبک کارتونی و ماجرایی برای اتواع کنسول ها و سیستم عامل ها از جمله جاوا ساخته شده است. این بار از سایت بازی های رایگان نسخه سوم و جدید این بازی فوق العاده زیبا را که هم سه بعدی و هم در سایز 320×240 بوده را به صورت رایگان برای شما عزیزان آماده کرده ایم. در بازی Rayman 3 Hoodlum Havoc شما در نقش کاراکتر اصلی و با مزه بازی , به ماجراجویی های بسیاری می روید که بسیار لذت بخش خواهند بود. امیدواریم با دریافت این بازی لحظات خوب و خوشی داشته باشید.

برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 نویسنده :   موضوع : آرشیو بازی موبایل, بازی جاوا, بازی سونی اریکسون
  تعداد بازدید : 0 - یک نظر - جمعه ,5 اسفند , 1390

?

صفحه 1 از 712345...»قبلی »

?


دانلود بازی های مدیریتی بشتابید بشتابید

مدیریت رستوران فست فود در بازی جذاب و کم حجم Burger Shop 2یکی از شغل هایی که طی چند سال اخیر در بسیاری از کشور ها رواج پیدا کرده اند و برخی از مردم نوعی به آن وابسته هستند رستوران داری است. هم چنین ممکن است دوست داشته باشید این شغل را به صورت مجازی و در محیطی دلپذیر تجربه کنید که بازی Burger Shop 2 این امکان را به شما می دهد. این بازی سبک مدیریتی دارد و کاراکتر ها و شخصیت های آن کارتونی و متنوع هستند. رستوران داری در بازی Burger Shop 2 در زمینه Fast Food یا همان غذای حاضری است که با گرفتن سفارش از مشتریان به تهیه آن ها می پردازید. هم اکنون می توانید نسخه دوم این بازی فوق الهاده زیبا و مدیریتی را به صورت رایگان از سایت بازی های رایگان دریافت کرده و از آن نهایت لذت را ببرید.

برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

حجم فایل : 27.27 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

پسورد فایل :   www.freegames.ir

 

 

تا کنون بازی های زیادی در سبک مدیریتی ساخته شده که می توان گفت Alice"s Tea Cup Madness یکی از جذاب ترین و سرگرم کننده ترین آن هاست. این بازی محیطی بسیار آرام بخش با رنگ هایی متنوع دارد و از گرافیک نسبتا خوبی نسبت به حجم کمش برخوردار است. در بازی Alice"s Tea Cup Madness شما وظیفه دارید تا به شخصیت اصلی بازی ( Alice ) کمک می کنید تا با سرعت بخشیدن به کار ها و با مهارتی که دارد مشتریانی را که به کافی شاپ مراجعه می کنند با رضایتمندیشان بدرقه کند. وجود انواع خوراکی ها و نوشیدنی ها و متنوع بودن مشتریان جذابیت بازی را دو چندان کرده است. هم اکنون می توانید این بازی فوق العاده زیبا و سرگرم کننده را به صورت رایگان از سایت بازی های رایگان دریافت کرده و از آن نهایت لذت را ببرید.

برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

حجم فایل : 34.75 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

پسورد فایل : www.freegames.ir

 

 

 

برخی از افراد علاقه خاصی به دایناسور ها و تحولات دوران آن ها دارند و معمولا برای به دست آوردن اطلاعات و یا برای تفریح به پارک هایی که در آن مجسمه ها یا روبات های دایناسور ها در آن واقع است می روند. در بازی Jurassic Park Operation Genesis این حقیقت غیر ممکن به ممکن تبدیل شده که در آن دایناسور های داخل پارک کاملا زنده اند و به تغذیه و گشت و گذار می پردازند. شما در بازی وظیفه دارید تا به نحو احسند از پارک نگه داری کنید تا به دایناسور ها هیچ صدمه ای نرسد. هم اکنون می توانید بازی Jurassic Park Operation Genesis را از این سایت دریافت کنید و از آن لذت ببرید

حجم فایل : 67.09 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت

پسورد فایل :